Auto draudimas - Zuikiobilietai.lt

Nesvarbu, apie kurią paslaugą sritį bekalbėtume, ko gero, būtų galima išskirti daug įvairių dalykų, apie kuriuos klientai galvoja dažniausiai, o taip pat ir tokių detalių, apie kurias dažnas net nesusimąstoma. Na, o draudimas – taip pat ne išimtis. Kalbant apie šią svarbią sritį, taip pat galima būtų išskirti daug svarbių detalių, apie kurias nemaža dalis klientų net nepagalvoja. Kokie jie?
Šventiniai nuostoliai – sąvoka, apie kurią kalbama vis garsiau ir garsiau
Akylesni draudimo srities klientai jau turėjo pastebėti, kad pastaruoju metu vis garsiau ir garsiau yra įvardijama sąvoka šventiniai nuostoliai. Pasirodo, tai – ne prasimanymas ar skambus žodžių derinys, bet tikrų tikriausia realybė, kuri vis labiau ir labiau liūdina draudimo kompanijas. Praėjus didžiausioms bei svarbiausioms metų šventėms, draudimo kompanijos išmoka kur kas daugiau įvairaus pobūdžio draudimo išmokų: fejerverkai sužeidžia netinkamai juos naudojusius asmenis; įvyksta daugiau autoavarijų, todėl tenka mokėti daugiau automobilio draudimo ar sveikatos draudimo išmokų, taip pat išauga vagysčių skaičius, todėl tenka išmokėti ir daugiau išmokų, susijusių su nekilnojamojo turto draudimu. Tačiau ir tai dar ne viskas – dėl neatsargaus ar neatsakingo elgesio žmonės šiuo laikotarpiu apgadina arba praranda kur kas daugiau daiktų, todėl taip pat padidėja ir šios rūšis išmokų skaičius. Taigi, jau kuris laikas toks nelaimių pikas bei jų padariniai, yra įvardijami kaip šventiniai nuostoliai.

Draudimo kompanijoms įtakos turi ir sezoniškumas
Būtų galima išvardinti nemažai įmonių, kurioms sezoniškumas neturi jokios įtakos, tačiau to tikrai nebūtų galima pasakyti apie draudimo kompanijas. Atėjus žiemai, gerokai išauga išmokų, kurias turi išmokti draudimo kompanijos, skaičius. Ir visa tai todėl, kad dėl smarkiai pablogėjusių bei staigiai besikeičiančių oro sąlygų, įvyksta kur kas daugiau autoįvykių. Taip pat yra svarbusis dar vienas sezoniškumo aspektas. Tai – vasara. Atšilus orams, kur kas daugiau žmonių nusprendžia išvykti pailsėti arba aplankyti svetur gyvenančių draugų, giminių. Neretai namai bei kitas turtas palieka be priežiūros, todėl tampa lengvu grobiu vagims. Taigi, įvyksta daugiau vagysčių.

Dešimtadalis autoįvykių – užsienyje
Svarbu pažymėti ir dar vieną detalę – net dešimtadalis auto įvykių yra užfiksuojama užsienyje. Beje, taip pat svarbu žinoti ir tai, jog nepaisant to, jog automobilių draudimai galioja svečiose šalyse, automobilio draudimas internetu – galimybės nėra labai didelės: jei esate išvykę, internetu negalėsite apdrausti savo automobilio.

Transporto priemonių draudimo rūšys:
Privalomasis transporto priemonės civilinės atsakomybės draudimas - TPVCAPD;
Savanoriškas draudimas - KASKO;

KASKO draudimas internetu yra tik vienas iš galimų pasirinkimų – vienas iš daugelio variantų, kuris laukia tų žmonių, besidominčių draudimo galimybėmis. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kodėl yra verta rinktis KASKO draudimą internetu. Tam yra ne viena svarbi priežastis, ir kuo anksčiau jas sužinosite, tuo anksčiau priimsite labai naudingą sprendimą savo gyvenime – nuspręsite naudotis KASKO draudimu internetu.
KASKO draudimas internetu – bet kuriuo paros metu
Ar žinote, kokia yra viena svarbiausių priežasčių, dėl kurios verta rinktis KASKO draudimą internetu? Dėmesį verta atkreipti į tai, jog KASKO draudimu galite apsidrausti fiziniuose salonuose, tačiau tam yra būtina viena sąlyga – kad galėtumėte apsidrausti KASKO draudimu fiziniuose salonuose, turite į juos atvykti j darbo laiku. Būtent tokiu atveju ir tenka susidurti su pirmaisiais nesklandumais – dažniausiai šių salonų darbo laikas sutampa su daugelio žmonių darboviečių darbo laiku, todėl ten dirbantiems žmonėms tiesiog nėra galimybių apsilankyti salone, kuriame būtų galima apsidrausti KASKO draudimu. Būtent čia pirmasis KASKO draudimu internetu privalumas ir įgauna dar didesnį svorį – apsidrausti galite bet kuriuo paros metu, t.y., kuomet jums iš tiesų yra patogu tai padaryti. Tai reiškia, jog galėsite pamiršti skubėjimą, lėkimą strimgalviais – apsidrausti KASKO draudimu internetu galima tiek ankstų rytą, kol mėgaujatės rytine kavos porcija ar vėlyvą vakarą, kuomet jau visi miega, o jūs – norite atlikti vieną kitą naudingą darbą, kuriam taip pat ir neradote laiko savaitės dienomis.
KASKO draudimas internetu – ypač patogu
Ką mėgsta ir ypač vertina šių dienų žmonės? Taip, tai patogumas. Ir nieko keista, kodėl būtent ši savybė yra vis svarbesnė ir svarbesnė: šiuolaikinių žmonių kasdienybė neretai primena didžiules lenktynes, nuolatinį skubėjimą, lydimą streso, tad bet kas, kas gali suteikti bent šiokį tokį komfortą, yra labai vertinama. Svarbu pasakyti, kad galimybė apsidrausti KASKO draudimu internetu yra viena tokių galimybių – vargu, ar rasite dar patogesnį variantą: juk tam, kad galėtumėte apsidrausti KASKO internetu, jums net nereikės išeiti iš savo namų.
Draudimo procesas vyksta trumpiau
Išvardinti privalumai yra labai svarbūs, tačiau tikrai ne vieninteliai – svarbu pasakyti, kad nusprendus draustis šiuo draudimu internetu, teks sugaišti mažiau laiko nei tuo atveju, jei šis procesas būtų atliekamas draudimo salone.
Kaip matyti, sprendimas draustis masinos KASKO draudimu internetu yra labai patogus ir greitas sprendimas, tad belieka tik išnaudoti puikius privalumus.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License