Nuo kokių rizikų apsaugo KASKO draudimas

27 Mar 2018 14:06
Tags auto-draudimas auto-draudimas-internetu automobilio-draudimas automobilio-draudimas-internetu kasko kasko-draudimas kasko-draudimas-internetu

Back to list of posts

Turintys prabangius automobilius ar kitokią transporto priemonė gali tik patvirtinti, jog toks turtas visada yra draudžiamas papildomu draudimu. Automobiliai turi papildomą ir savanorišką draudimą, kuris vadinamas KASKO. Tai draudimo rūšis, kuri leidžia išvengti didesnių nuostolių net ir tada, jei auto įvykio kaltininku yra pats transporto priemonės savininkas.

Turėti kuo daugiau turto, yra natūralus žmogaus noras – nors sukauptas turtas ir negali lygiuotis su tokiais veiksniais kaip draugystė, sveikata, artimųjų šiluma ar svajonės, materialus turtas taip pat suvaidina labai svarbų vaidmenį – nuo to, kiek ir kokio turto turėsime, labai priklausys, ar galėsime patogiau gyventi, mėgautis komfortiška savo ir savo šeimos narių kasdienybe. Automobilis – taip pat ne ką mažiau svarbus materialaus turto komponentas – jis suteikia daug puikių galimybių, tačiau šį kartą apie jas nekalbėsime, o atkreipsime dėmesį į kitą, taip pat ne ką mažiau svarbų dalyką. Svarbu ne tik turėti turto – norint juo ilgai ir tinkamai naudotis, labai svarbu pagalvoti ir apie tai, kaip tą turtą apsaugoti. Sukauptam turtui yra labai didelė grėsmė nukentėti nuo įvairių rizikų. Ne išimtis yra ir jūsų automobilis ( o gal net keli). Taigi, kokios priemonės gali būti pasirinktos tam, kad kaip įmanoma galėtumėte ilgiau naudotis šia transporto priemone? Viena iš priemonių, kuri tikrai pravers ir kuria verta pasinaudoti, yra KASKO draudimas. Belieka tik pridurti, kad apie šią priemonę galima kalbėti labai daug, aptariant įvairius aspektus. Pateikti visos svarbios informacijos yra neįmanoma, todėl šį kartą aptarsime tik kelis iš jų: pasidomėsime, nuo kokių rizikų KASKO draudimas gali apsaugoti jūsų transporto priemonę ir kur šis draudimas galioja. Apie viską – nuo pradžių.
Taigi, pirmiausia – pats metas pasidomėti, nuo kokių rizikų draudžia KASKO draudimas. Rizikų sąrašas, nuo kurių draudžia šios rūšies draudimas, ne toks jau ir trumpas: eismo įvykiai (avarijos), transporto priemonės vagystės arba apiplėšimas, trečiųjų asmenų tyčinės veiklos, stichinių nelaimių (sniego lavina, žemės drebėjimas, potvynis ir t.t.), kiti staiga netikėtai atsitikę įvykiai (paprastai jie būna tiksliai bei aiškiai išvardinti draudimo sutartyje). Beje, KASKO draudimas yra priskiriamas savanoriškam transporto priemonės draudimui.
Na, o dabar – pats metas atsakyti ir į dar vieną klausimą: kur galioja šis draudimas? Kalbant apie jo galiojimą, reikia pasakyti, kad KASKO draudimas yra puikus apsipirkimas tiems, kurie dažnai keliauja po Europos šalis – mat būtent visoje Europoje ir galioja šios rūšies draudimas.
Ko gero, jau supratote, kad KASKO draudimas tikri yra jūsų dėmesio vertas pasirinkimas. Na, o pabaigai – dar viena gera žinia: įmanomas ir KASKO draudimas internetu. KASKO draudimas internetu yra puikus pasirinkimas, taupantis jūsų laiką ir leidžiantis kur kas patogiau planuoti savo darbo dieną.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License