Automobilio draudimo pasiūlymų skirstymas

26 Mar 2018 07:47
Tags automobilio-draudimas automobilio-draudimas-internetu pigus-automobilio-draudimas pigus-privalomasis-automobilio-draudimas

Back to list of posts

Paslaugos užsakymo būdas, produkto paskirtis, galiojimo laikas, pridėtine vertė, kaina, galimybė skaičiuoti išlaidas pagal skaičiuoklę, asmuo, kam yra užsakomas automobilio draudimo produktas – tai veiksniai pagal kuriuos galime skirstyti automobilio draudimo produktus. Vis dėlto, jų yra ir dar daugiau, todėl netrukus pristatysime likusius.
Pagal poliso pristatymo būdą
Automobilių draudimo produktus galime skirstyti dar ir pagal tai, kaip yra pristatomas draudimo polisas – jei anksčiau nebuvo galima rinktis iš jokių variantų, tai šiuo metu draudimo polisas gali būti atsiunčiamas elektroniniu paštu, paprastu paštu arba galima jį atsiimti draudimo bendrovės biure.
Pagal draudimo kompaniją
Ne paslaptis, jog šiandien automobilio draudimo produktą, siūlo ne viena draudimo kompanija, taigi, belieka tik pridurti, kad draudimo kompanijos yra dar vienas kriterijus, pagal kurį gali būti skirstomi automobilio draudimai.
Pagal kainos pasiūlymą
Siekiant dar geriau suprasti, kokia universali paslauga yra automobilio draudimas, dėmesį verta atkreipti ir į dar vieną dalyką. Tai – faktas, jog automobilio draudimas yra tokia pat, kaip ir daugelis kitų paslaugų: automobilių draudimams gali būti taikomos nuolaidos. Belieka tik pridurti, kad automobilių draudimai su nuolaidomis yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori įsigyti šią paslaugą bei sutaupyti.
Pagal populiarumą
Visus rinkoje esančius automobilio draudimo produktus galime suskirstyti ir pagal dar vieną kriterijų, kuris, beje, gali būti ypač svarbus visiems pageidaujantiems aukščiausios lygio paslaugos. Tai – populiarumas. Jei tikėsime reitingais, tai visus rinkoje egzistuojančius produktus bus nesunku suskirstyti pagal šį populiarumą. Savaime suprantama, renkantis automobilio draudimo polisą, reikėtų atsižvelgti ir į kitus kriterijus, tačiau populiarumas taip pat yra ne ką mažiau svarbus, jei siekiate paties geriausio varianto.
Pagal galiojimo vietą
Draudimus automobiliams galima suskirstyti ir pagal galiojimo vietą. Tai yra ypač aktualu tiems, kurie daug keliauja, dažnai vyksta į kitas šalis.
Pigiausias privalomasis automobilio draudimas skaičiuoklėje ir kainos pagal skaičiuoklę skaičiavimas, automobilio draudimas sau arba kitam asmeniui, galiojimo laikas ir galiojimo vieta, konkretaus automobilių produkto draudimo populiarumas ir įvairūs paslaugos užsakymo būdai – tai tik keletas kriterijų pagal kuriuos galime skirstyti šią paslaugą. Na, o pats faktas, jog ši paslauga gali būti skirstoma pagal įvairius kriterijus, liudija apie tai, kad automobilio draudimas yra ypač universali paslauga, tinkanti daugybę atvejų.
Pasidomėkite ir kitais automobilio draudimo straipsniais - SKAITOM.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License