Pasiūlymų drausti automobilį skirstymas

26 Mar 2018 07:32
Tags auto-draudimas auto-draudimas-internetu automobilio-draudimas automobilio-draudimas-internetu kasko

Back to list of posts

I dalis
Jei turite vieną ar net kelis automobilius, tai be automobilio draudimo tikrai neišsiversite. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad automobilio draudimas yra seniai atsiradusi paslauga, todėl šių dienų klientai turi galimybę rinktis iš labai didelio pasirinkimo. Belieka tik pridurti, kad esant tokiai didelei įvairovei, visus siūlomus draudimo produktus, galima skirstyti pagal daugybė įvairių kriterijų.
Pagal paslaugos užsakymo būdą
Vienas iš kriterijų, pagal kurį galima skirstyti automobilių draudimo produktus, yra pagal paslaugos užsakymo būdą. Galima tik pasidžiaugti, jog šiandieninės technologijos mums leidžia gyventi kur kas patogiau nei buvome įpratę. Pokyčiai buvo įvykdyti ir draudimų srityje – pasitelkus technologijas, šiandien paslauga galima būti užsakoma ne tik vizito metu, bet ir internetu.
Pagal pridėtinę vertę
Skirstant visus automobilių draudimo produktus, negalima pamiršti ir dar vieno akcento. Tai –
pridėtinė vertė. Pasirodo, jog pasirinkdami vienus automobilių draudimo produktus, klientai negauna jokių papildomų pasiūlymų, tačiau egzistuoja ir priešingas variantas – kuomet klientas įsigyja automobilio draudimą, o kartu gauna ir papildomų pasiūlymų arba dovanų.
Pagal paskirtį
Automobilio draudimo produktai gali būti skirstomi ir pagal paskirtį. Yra nemažai galvojančių, kad automobilio draudimas – vienas ir tas pats produktas, tačiau iš tiesų jų pasirinkimas yra didesnis, o paskirtis – ypač esminis akcentas.
Pagal kainą
Dar viena grupė, pagal kurią taip pat galime skirstyti visus automobilių draudimo produktus, yra kaina. Kaip žinia, automobilių draudimas yra viena iš tų paslaugų, kurios kaina priklauso nuo daugybės įvairių kriterijų, todėl kone kiekvieną kartą galima tikėtis vis kitokio dydžio išlaidų. Na, o skirtingų kainų amplitudės tampa dar vienu rodikliu, pagal kurį galime skirstyti automobilių draudimo produktus.
Pagal paslaugos galiojimo laiką
Dar vienas kriterijus, pagal kurį skirstomi automobilių draudimo produktai yra galiojimo laikas.
Pagal tai, ar galima naudotis skaičiuokle
Automobilio draudimo produktus galima skirstyti ir pagal tai, ar jų kaina galima apskaičiuoti naudojantis skaičiuokle. Pigiausias privalomasis automobilio draudimas skaičiuoklėje – vienas populiariausių pasirinkimų.
Pagal tai, kam užsakoma paslauga
Kalbant apie tai, kaip galime skirstyti automobilių draudimo produktus, būtina paminėti ir dar vieną. Tai – kad yra užsakoma paslauga: sau ar kitam asmeniui?
Vis dėlto, tai – ne visi kriterijai pagal kuriuos gali būti skirstomi automobilių draudimo produktai. Dar daugiau kriterijų aptarsime kitoje dalyje - Draudimas.

Comments: 0

Add a New Comment

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License